About

Actina brand is owned by ACTION S.A., present on the market since 1991. The company is headquartered in Zamienie near Warsaw.

The Actina portfolio comprises best quality gaming equipment for the most demanding gamers. The first Actina computers were placed on the market already in 2001. It shows how much we value precision and an experienced team, who have been able to meet the challenge for years, so that the hardware we make for you is built perfectly, to the smallest detail.

Marka Actina, nie stoi w miejscu, ani nie ogląda się za siebie, tylko wciąż idzie do przodu.

Kolejne serie komputerów gamingowych świadczą o ciągłym rozwoju naszej marki, poprzez systematyczne unowocześnianie poprzednich projektów, głównie na podstawie waszych uwag, z których skrupulatnie wyciągamy wnioski. Robimy wszystko, by poziom waszego zadowolenia ciągle rósł. W naszych zestawach nie idziemy na kompromis, dlatego do produkcji komputerów używamy podzespołów czołowych marek takich jak: MSI, ASUS, SPC, GIGABYTE, SAPPHIRE , WD, AMD czy Intel. Pozwala to zachować najwyższą jakość oferowanego sprzętu.

Nasza oferta obejmuje wiele serii spersonalizowanych rozwiązań pod konkretne wymagania.

Wszystkie, przemyślane, dopracowane, przetestowane przez profesjonalne esportowe organizacje i skrojone na potrzeby graczy od tych rozpoczynających swą przygodę z gamingiem przez hardcorowych po zawodowców. Co więcej, zajmujemy się również personalizacją komputerów gamingowych, z wykorzystaniem chłodzenia wodnego. Pozwala to na stworzenie unikalnej, niepowtarzalnej jednostki dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Ideą, która przyświeca przy projektowaniu komputerów Actina, jest konstruowanie jednostek o jak największej wydajności przy jak najniższym koszcie w swojej klasie – tak by cena była jak najbardziej przystępna dla każdego gracza.

Nasz sprzęt gamingowy wykorzystywany jest w codziennej pracy renomowanych drużyn esportowych. Ponadto, komputery Actiny cieszą się ogromnym zainteresowanie wśród topowych Streamerów i Youtuberów, min.: Saju, Doknes, Ewron, Isamu i Minise.

Wartością dodaną dla wszystkich komputerów marki Actina jest 24-miesięczna licencja Internet Security gwarantująca bezpieczeństwo w sieci.

Ponadto, seria komputerów SPC wyposażona jest w pendrive, na którym znajduje się pakiet aplikacji i sterowników niezbędnych już od pierwszego uruchomienia. Dodatkowo pomocy udzieli Ci, ceniony ekspert optymalizacji komputerów dla profesjonalnych graczy i jeden z najlepiej rokujących specjalistów branży IT w Polsce - Artur „mendi” Mendela.