Powered by

MSI

The Actina Powered by MSI line has been developed in close collaboration with that OEM, and therefore we are able to offer competitive prices on a regular basis and unmatched discounts for special occasions, such as PEC 2020.

Najlepsze jest to, że takie ulepszenie możesz wykonać bez utraty gwarancji, podobnie z resztą jak każde inne. Niczego nie uszkodź, a Twoje 3 lata będą u nas niewzruszone.

Wracając do płyty, dzięki jej chipsetowi można także podkręcić RAM do 3200 MHz. Dwie kości ADATA XPG SPECTRIX D41 o łącznej pojemności 16 GB spokojnie poradzą sobie z takim taktowaniem, a przy odrobinie szczęścia pozwolą nawet obniżyć opóźnienia.

Za dysk odpowiada w tej konfiguracji Team Group i serwuje 512 GB w swoim GX2. Posługujemy się propozycją na SATA III, bo cały ten tekst tyczy się PC, którego na promocji można było dostać pod koniec 2020 za 3399 zł.

Jeżeli chodzi o zasilacz, to wybór padł na SilentiumPC Vero L3 500 W z certyfikatem 80 PLUS Bronze. Biorąc pod uwagę bardzo oszczędne komponenty, które w pełnym obciążeniu nie sięgnął nawet połowy mocy znamionowej tego modelu, jest to sensowny wybór.

Chcąc utrzymać smoczą tematykę na obudowę wybraliśmy MSI MAG VAMPIRIC 010M. To udana, przestronna skrzynka z interesującym pasem podświetlenia na froncie i cichymi wentylatorami.

Gdzie kupić